| Postcodes | How far is between |
 - Maps from all over the world  - 來自世界各地的地圖  - Mapas de todo el mundo  - Mappe di tutto il mondo  - Hărți ale lumii  - Карты мира  - Cartes de partout dans le monde  - Karten aus der ganzen Welt  - Kartor från hela världen  - Mapas de todo o mundo

Tvorba web stránok a firma, ktorej máte veriť

Na internete sa nachádza veľké množstvo firiem, ktoré ponúkajú tvorbu web stránok. Napríklad naša (tvorba web stránok). Niektoré sú lepšie a niektoré horšie. No na druhú stranu sú niektoré drahé a niektoré sú lacné. Ako si vybrať dobrú spoločnosť, za menej peňazí.

3 faktory pre firmu, ktorá vytvára web stránky

Referencie tvorby

Všímajte si, aké projekty majú za sebou. Čo o nich hovoria klienti. Prípadne zavolajte klientom, či boli spokojní a zistite si o danej spoločnosti čo najviac referencií. Nepozerajte sa len na projekty. Je dôležité ako pracuju aj na malom projekte.

Komunikácia

Komunikácia pri tvorbe web stránky je základ. Pokiaľ sa spoločnosti neviete dovolať a chce komunikovať len mailom, ruky preč. Mailová komunikácia je fajn, ale chýba jej jedna podstatná vlastnosť - efektívna pružnosť. No a pokiaľ je taká aj daná spoločnosť, utekajte ... . Nezabudnite, že komunikácia so spoločnosťou musí byť intenzívna a musíte mať prehľad, čo sa robí a ako je na tom Váš projekt.

.. a konečne CENA

Pri tomto faktore Vám povieme - nešetrite, ale ani nepreplácajte. Webovú stránku Vám urobí aj proramátor, čo robí základy html a css, ale ako to bude vyzerať. Zo skúseností Vám povieme, že takýto klienti do pol roka znova kontaktujú nejakú spoločnosť, lebo nebudú spokojní. No a v podstate preplatia viac, ako by hneď šli za danou spoločnsťou.

Koho si vybrať?

No predsa nás: http://becrea.sk , alebo niekoho iného ;)